Коли необхідно засвідчувати переклад нотаріально? Печатка та штамп нотаріуса роблять переклад офіційним документом. Нотаріальне завірення перекладів в Новограді-Волинському стає обов'язковим при обставинах, коли перекладений документ необхідно буде представити в організації державного характеру. Також потреба в нотаріально засвідченому перекладі виникає під час реєстрації візи для в'їзду в країну, для підписання угод, угод і договорів на різних мовах світу.

Чому переклад і нотаріальне завірення варто доручити саме нам? Бюро перекладів документів з нотаріальним посвідченням"ЛЕҐАНС" у Новоград-Волинському працює на ринку послуг перекладу вже більше 3-ох років.

Наші фахівці є експертами в сфері юридичного перекладу і нотаріального завірення документів. Співпраця з бюро перекладів гарантує клієнтам якість, а значить - відсутність неточностей або недбалість в оформленні, то є можливість уникнути проблем і віддалених у часі неприємних наслідків (наприклад, в разі судового розгляду). Тому якщо Вам знадобиться нотаріально завірений переклад документів в Новограді-Волинському - звертайтеся до нас. Ми співпрацюємо лише з одним нотаріусом у місті. Задасте запитання: "Чому тільки з одним?". Бо він гарантував найнижчу ціну в місті на нотаріальне завірення документів, яка в двічі, а подекуди втричі нижча за ринкову та складає 50 гривень за один документ.

Який наш досвід роботи в перекладі документів і завірення? Наша практика в сфері «нотаріальне засвідчення перекладу» стосується не тільки обслуговування приватних осіб. Ми користуємося заслуженою довірою представників бізнесу, банків, туристичних агентств і юридичних компаній.

Які документи приймаються для перекладу з нотаріальним посвідченням? 

Персональна документація:

Паспорти для посвідчення особи (нотаріально завірений переклад паспорта)

довіреності Довідки (наприклад, з навчання або місця роботи)

Дозволи (наприклад, на усиновлення, на виїзд дитини за кордон)

Свідоцтва (про народження, шлюб, розлучення)

Атестати, дипломи та додатки до дипломів трудові книжки

Водійські і пенсійні посвідчення

Документація корпоративного характеру:

Статути, сертифікати, ліцензії, протоколи, виписки та інші установчі документи Договори і контракти Бухгалтерські звіти

Даний перелік не повний, для уточнення деталей про переведення документів з нотаріальним посвідченням, зв'яжіться з нами!

Ми не посередники, а безпосередні виконавці. Робимо переклади з з/на англійської, польської, німецької, іспанської та російської мов.