Багато школярів мріють вчитися за кордоном. На сьогоднішній день це стало реальністю, адже багато європейських університетів приймають до своїх лав випускників наших шкіл. Залишається ще одне питання - це ціна.

Наприклад,  ціна  навчання в Польщі  - одна з найнижчих в Європі. При цьому якість викладання залишається на високому рівні. Більш того, реальністю стала і безкоштовна магістратура в Польщі. Але такий варіант вже більше підійде для активних і цілеспрямованих школярів, які подавали заявки на стипендіальні програми і гранти.

Якщо ви тільки починаєте навчатися в ВНЗ Польщі , - рекомендуємо зайти на сайт цього проекту. Проект  Moja Edukacja  спеціально був створений для того, щоб допомогти абітурієнтам вибрати кращий університет.

Серед переваг, які отримують випускники польських університетів: європейський диплом; знання, підкріплені практикою; можливість знайти хорошу роботу в будь-якій європейській країні; безліч контактів і знайомств. Безумовно, якщо студент буде жити і вчитися в іншій країні, він стане більш самостійним. Саме таких молодих людей і шукають роботодавці. Тому завжди краще робити вибір на користь  вищої освіти в Польщі, воно має безліч переваг.

Як вступити до університету?

Саме основне - це вибрати спеціальність, на якій цікаво буде вчитися і після закінчення якої ви будете затребувані на ринку праці. Наприклад,  навчання в Польщі  на медичному факультеті дає гарантію, що ви отримаєте якісні знання і станете затребуваним фахівцем.

Ще один важливий нюанс - це вибір ВНЗ Польщі. Трохи дорожче буде вчитися в державному університеті, зате такі навчальні заклади мають кращу навчальну, наукову базу. Є рейтинг університетів Польщі, в якому ви можете знайти свій ВНЗ і подивитися, на якій позиції він знаходиться, наскільки високо цінуються його випускники. Це один з показників, який безпосередньо впливає на рейтинг навчального закладу.

Після вибору спеціальності та університету потрібно дізнатися, які документи потрібні для вступу. В основному, університети вимагають стандартний пакет документів, а ці вимоги ви зможете знайти на сайті ВНЗ Польщі.

Як студенти проводять вільний час?

Крім навчання студенти ще й активно проводять свій вільний час. Потрібно пам'ятати про те, що в країні є багато міст, які із задоволенням відвідують студенти як на канікулах, так і на вихідних. Серед найкрасивіших польських міст - Варшава, Краків, Вроцлав, Люблін, Гданськ. Крім подорожей студенти активно проводять час на різних спортивних секціях. Наприклад, грають в футбол, волейбол, теніс, ходять на плавання, якщо при університеті є басейн.

Якщо Ви хочете поїхати у Польщу працювати чи навчатися і турбуєтеся про те, як швидко і без особливих труднощів адаптуватися в новому середовищі, Компанія "ЛЕҐАНС" пропонує вивчити польську мову на експрес-курсі ще на Батьківщині. Ми даємо можливість вивчення польської мови у Новограді-Волинському. Таким чином, Ви зможете вивчити мову з самого першого рівня або ж поліпшити ті знання, що вже є у найкоротші строки.

У кращих традиціях нашої школи для Вас створюються максимально комфортні умови для вивчення польської мови - професійний викладач використовує тільки сучасні методики навчання.

Інтенсивний курс - максимально швидке і ефективне вивчення польської мови у Новограді-Волинському в вечірню пору дня. По закінченню курсу слухач зможе розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Зможе описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

Строк курсу лише 5 місяців, заняття два рази на тиждень по 2 години. Ціна 1000 грн. на місяць.

Початок занять 15 січня 2019 року. 

Запис за телефоном 097-009-57-50